StechEnd SXS403 SET (SX22-SX35-SX44-SX52)1X4AH+1X6AH
%3 İndirim
28.600,00 TL 27.742,00 TL
Havale İndirimi İle:26.354,90 TL
Ürün Kodu : ELK904
Marka : StechEnd
Kategori : Akülü Vidalamalar
Barkod : 8684180517538
Kalan Stok Sayısı :18
PAYLAŞ :
20V 4.0Ah ve 20V 6.0Ah akülü, dört makinadan oluşan plastik taşıma çantalı karışık settir.
SX22 Akülü kömürsüz darbeli matkap vidalama
SX35 Akülü kömürsüz darbeli 1/2" somun sıkma sökme
SX44 Akülü kömürsüz 125 mm avuç taşlama
SX52 Akülü kömürsüz SDS Plus kırıcı-delici
Stechend SX22 Akülü Kömürsüz Darbeli Matkap Vidalama
Yeni nesil fırçasız (Kömürsüz) motor
Vidalama, delme ve darbeli delme modu
20 kademeli tork ayarı, 2 Vites
4 kademeli şarj göstergeli,
Yüksek kalite çelik otomatik metal mandren
Mandren uç kapasitesi: 3-13 mm
Led aydınlarma
Maksimum 60Nm
1.Vites devir: 0-450 rpm
2.Vites devir: 0-2000 rpm
Ağırlık: 0.97 kg (aküsüz)
Stechend SX35 Akülü Kömürsüz Darbeli 1/2" Somun Sıkma Sökme Sıkma
Makine voltaj: 20V
Lokma soket bağlantı ölçüsü: 1/2"
Yüksüz akım: 4.2A
3 tork kademesi: 300/400/500Nm
Darbe sıklığı: 0-2800 / 0-2900 / 0-3300 bpm
Yüksüz hız: 0-2000 / 0-2300 / 0-2500 dev/dk
Maksimum ters tork: 600 Nm
Led çalışma lambası
Yumuşak kavrama
Ağırlık: 1.14 kg
Stechend SX44 Akülü Kömürsüz 125 mm Avuç Taşlama
Taşlama, kesme ve yüzey işleme aralıkları yüksek performans sunan güçlü bir üründür. 125 mm disk çapı ile geniş bir çalışma alanı sunarken, kömürsüz motor teknolojisi sayesinde uzun ömür ve verimli bir kullanım sağlar. Hem profesyoneller hem de ev için ideal olan bu akülü bol miktarda taşlama, her türlü metal, taş ve diğer sert yüzeylerin işlemlerinde yüksek performans sunar.
Disk çapı : 125 mm
Makine voltaj: 20V
Yüksüz akım: 5.2A
Motor tipi : Kömürsüz Motor
Azami kesme derinliği: 35 mm
Yüksüz hız:  2600 / 8500 rpm
Aküsüz ağırlık: 1.3 kg
Stechend SX52 Akülü Kömürsüz SDS Plus Kırıcı-Delici
Makine voltaj: 20V
Darbe gücü: 2.5 Joule
Darbe: 0-4800bpm
Çalışma modu: 4 (Keskileme/darbeli delme/kırma/kazıma)
Bağlantı tipi: SDS Plus
Boşta devir: 0-1400 Dev/dk
Led çalışma lambası
Yumuşak kavrama
Tireşim azaltıcı sistem
Seviye ayarlama cubuklu
Ağırlık: 2.14 kg
Teslimat İçeriği
1 Adet - SX22 Akülü kömürsüz darbeli matkap vidalama
1 Adet - SX35 Akülü kömürsüz 1/2" Somun sıkma sökme
1 Adet - SX44 Akülü kömürsüz 125 mm avuç taşlama
1 Adet - SX52 Akülü kömürsüz SDS Plus kırıcı-delici
1 Adet - SX04 20V 4.0Ah Liyon akü
1 Adet - SX06 20V 6.0Ah Liyon akü
1 Adet - SX01 Akü şarj cihazı
1 Adet - Taşlama siperliği
1 Adet - Tutamak
1 Adet - Taşlama sıkma anahtarı
1 Adet - Plastik taşıma çantası
Çanta ölçüleri: 725x415x185mm